ATAG KS30122A Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KS30122A
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KS30122A (9 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om ATAG KS30122A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

min 50
1221 + 11
560 + 10
min 550
545
mm
1220
200 cm
2
200 cm
min: 50 mm
2
200 cm
2
~ 120 cm
120 cm
2
80 cm
2
200 cm
2
1,5 cm
3
2
1
5
6
4
adjustable RAIL SYSTEM
with cover screws
RE220A/WPrinted in Italy 10/115019 102 00868
11A
234
Belüfung nur bei Sondereinbau (nur 12 M)
Ventilation for special installation (12 M only)
Aération pour l’encastrement spécial (12 M seulement)
Ventilatie bij speciale inbouw (alleen 12 M)
Ventilazione (solo per 12 M) attraverso la griglia frontale del prodotto
Türanschlagwechsel vor dem Geräteeinbau
Change over door hinging before installation of appliance
Changement de côté des charnières de porte avant la mise en place de l’appareil
De draairichting van de deur wijzigen voor het inbouwen
Il cambio della cerniera della porta prima del montaggio dell’apparecchio
Bei Türanschlagwechsel auch Sternefachtür
wechseln
Change over of star compartement flap
du compartiment
Inversion de la droite vers la gauche du portillion
Verwisselen van de drairichting van
de sterrenvriesvakdeur
Reversibilità della porta comparto congelatore
Montageanweisung
- bitte aufbewahren -Änderungen vorbehalten
Installations Instructions
- please don’t throw it away -subjekt to modification
Instructions de montagetous droits de
- à conserver -modification réservés
Montage-aanwijzing
- bewaren a. u. b. -wijzigingen voorbehouden
Istruzioni per il montaggio
- Attenzione: conservare -salvo variazioni
Instrucciones de montajereservado el derecho de
- pore favor guardarlas -indoducir modificaciones
Instruções de montagemreservado o direito de
- e favor guardar -fazer alterações
Montageanvisning
- bedes opbevaret -ret til ændringer forbeholdes
Monteringsanvisningrätt till tekniska förändringar
- bewara för senare bruh -förbehålles
Monteringsanvisning
- ta godt vare pa denne -endringer forbeholders
Asennusohje
- Säilytä huolella -oikeus muutosiin plätään
falls vorhanden
only sipplied with certain models
si la cas
niet bij alle apparaten aanwezig
se esistente
GB
D
F
NL
I
E
P
DK
S
N
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KS30122A |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1220 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 139 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.38 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lamptyp: | LED |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1232 mm |
| Ansluten effekt: | 75 W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 212 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KS30122A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025