ATAG KU1090B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KU1090B (12 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om ATAG KU1090B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KU1090B |
| Vikt: | 38000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 208 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-230 V |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 126 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 21 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 105 l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Porttyp: | Single |
| Frostfri (frys): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KU1090B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026