ATAG VA55111BT Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA55111BT
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA55111BT (56 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 54 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA55111BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Gebruiks-
aanwijzing
Afwasauto-
maat
User manual
Dishwasher
Notice
d'utilisation
Lave-vaisselle
Benutzer-
information
Geschirrspüler
VA55111BT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA55111BT |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 547 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 760 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 276 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.98 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2325 l |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 8.3 l |
| Ansluten effekt: | 2100 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Periodlängd: | 165 min |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Glass/delicate, Quick |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (max): | 762 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA55111BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026