ATAG VA6611NT Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA6611NT
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA6611NT (48 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 54 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA6611NT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Use & Care Guide
Dishwasher
VA6611NTUU/A01
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6611NT |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| Tvättprogram: | Förtvättning |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.05 kWh |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start: | 5 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 11 l |
| Ansluten effekt: | 1700 W |
| Alarm: | Ja |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Glass/delicate, Intensive, Normal, Pre-wash, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA6611NT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026