ATAG VA6111RT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG VA6111RT (84 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 3 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
9.9 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
1.140
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6111RT |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| Energiförbrukning per cykel: | - kWh |
| Skärmtyp: | LED |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start: | 1 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 12 l |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Halv-belastning: | Ja |
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026