ATAG VA63313LT Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA63313LT
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA63313LT (48 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA63313LT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA63313LT |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 262 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.932 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2940 l |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 900 mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 6 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 10 l |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Periodlängd: | 30 min |
| Alarm: | Ja |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 30min 60°C, Eco 50°C, Intensive 70°C |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 820 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Lastningsgivare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA63313LT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026