Atdec Telehook TH-1040-CTL Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Atdec Telehook TH-1040-CTL (2 sidor) i kategorin plattskärmsfäste. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.8 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.594
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atdec |
| Kategori: | plattskärmsfäste |
| Modell: | Telehook TH-1040-CTL |
| Lutningsvinkel: | -20 - 20 ° |
| Maxvikt: | 25 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssätt: | Tak |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): | 100 x 100 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): | 200 x 200 mm |
| Takmontering rörlängd (max): | 180 cm |
| Takmontering rörlängd (min): | 90 cm |
plattskärmsfäste Atdec Manualer
10 Oktober 2025
9 Oktober 2025
9 Oktober 2025
9 Oktober 2025
plattskärmsfäste Manualer
Nyaste plattskärmsfäste Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026