ATen VanCryst VS0801HB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATen VanCryst VS0801HB (39 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
39
Nedladdningar
1.682
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATen |
| Kategori: | Router |
| Modell: | VanCryst VS0801HB |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 50 g |
| Bredd: | 60 mm |
| Djup: | 16 mm |
| Höjd: | 36 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Laddningstid: | 3 uur |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Bluetooth-profiler: | HFP |
| Medföljande kablar: | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| FM-radio: | Nee |
| siffra: | 1 |
| Säkerhetsfunktioner: | Waterbestendig |
| Maximal räckvidd: | 500 m |
| Firmware-uppgradering möjlig: | Ja |
| Taltid: | 10 uur |
| Antal kanaler: | - kanalen |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Headset-läge: | Ja |
| Automatisk volymjustering: | Ja |
Router ATen Manualer
29 September 2025
24 September 2024
20 September 2024
17 September 2024
17 September 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026