Atlona AT-VGW-250 Bruksanvisning
Atlona ej kategoriserat AT-VGW-250
Läs gratis den bruksanvisning för Atlona AT-VGW-250 (171 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Atlona AT-VGW-250 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/171

Atlona Manuals
Software
Velocity
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atlona |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | AT-VGW-250 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 3.42 A |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 219.5 x 114 x 44 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 90 % |
| Utgångsspänning: | 19 V |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.1x |
| Stödda protokoll: | DHCP, HTTP, HTTPS, SFTP, SMTP, SNMP, SSH, TCP, UDP |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Atlona AT-VGW-250 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Atlona Manualer
10 Mars 2026
10 Mars 2026
15 September 2025
15 September 2025
14 September 2025
14 September 2025
14 September 2025
14 September 2025
14 September 2025
14 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026