Audac CELO2D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac CELO2D (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Audac CELO2D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | CELO2D |
| Typ av strömkälla: | ATX |
| Ljudutgång: | Sigamtel 9721(For Rev.3.2) Realtek ALC101(For Rev.3.3 and later |
| Processoruttag: | Socket A(462) |
| Processorfabrikant: | AMD |
| Maximalt internminne: | 1 GB |
| Nätverksfunktioner: | Realtek 8100 |
| Mått (B x D x H): | 243 x 210 mm |
| Expansionsplatser: | 1 x AGP 4X slot \n3 x PCI slots support 33MHz and PCI 2.2 compliant |
| Moderkorts formfaktor: | micro ATX |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac CELO2D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026