Audac LX523 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac LX523 (11 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Audac LX523 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

PROFESSIONAL AUDIO EQUIPMENT
Active Speaker System with remote input LX523
User Manual &
Installation Guide
Active Speaker
Syste
m
LX523
AUDAC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | LX523 |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Vikt: | 450 g |
| Förpackningens vikt: | 390 g |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP55 |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 140 x 100 x 75 mm |
| Mått (B x D x H): | 87 x 47.5 x 117 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac LX523 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026