Audac HS121 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac HS121 (6 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Audac HS121 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

PROFESSIONAL AUDIO EQUIPMENT
Polyvalent sound projector HS121
User Manual &
Installation Guide
Sound Projecto
r
HS121
AUDAC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | HS121 |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 100 g |
| Bredd: | 92 mm |
| Djup: | 23 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 1.1 " |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Kompatibla minneskort: | Niet ondersteund |
| Brännvidd: | - mm |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 3 |
| USB-version: | 1.1 |
| Bildstabilisator: | Nee |
| Självutlösare: | 10 s |
| Megapixlar: | 0.3 MP |
| Maximal bildupplösning: | - Pixels |
| Bildsensorstorlek: | - " |
| Digital zoom: | - x |
| Optisk zoom: | - x |
| Maximal videoupplösning: | - Pixels |
| HD typ: | Niet ondersteund |
| Internminne: | 8 MB |
| Bildformat som stöds: | JPG |
| Minsta brännvidd (35 mm filmekvivalent): | - mm |
| Maximal brännvidd (35 mm filmekvivalent): | - mm |
| Snabbaste slutartiden för kameran: | - s |
| Längsta slutartid för kameran: | - s |
| PictBridge: | Nee |
| Exponeringstyp: | Auto |
| Batterityp: | AAA/LR03 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac HS121 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026