Audac MERO5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac MERO5 (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Audac MERO5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | MERO5 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 110 g |
| Bredd: | 67 mm |
| Djup: | 124.5 mm |
| Höjd: | 39 mm |
| Kraftkälla: | Batterijen/kabel |
| Instruktioner: | Ja |
| Batterikapacitet: | 930 mAh |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Avsedd för: | Gamen |
| Stöder Windows: | Ja |
| Förvaringsväska: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Antal knappar: | 7 |
| Förbindelse: | RF Wireless + USB Type-A |
| Färg på belysningen: | Multi |
| Typ av laddningsport: | Micro-USB Type-B |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 6000 DPI |
| Antal programmerbara knappar: | 7 |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| Rulla vägbeskrivningar: | Verticaal |
| Trådlöst mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Mottagare typ: | Nano-ontvanger |
| Funktionstangenter: | DPI-schakelaar |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84716070 |
| Exponering: | Ja |
| Programmerbara musknappar: | Ja |
| Justerbar avfrågningshastighet: | Ja |
| Justerbar rörelseupplösning: | Ja |
| Röstningskvot: | 1000 Hz |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 6 |
| Knappens hållbarhet (miljoner klick): | 10 |
| Acceleration (max): | 30 G |
| Kabelfunktioner: | Gevlochten |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac MERO5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026