Audac HS212 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac HS212 (12 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Audac HS212 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

HS212(T)MK2
User & Installation
Manual
www.audac.eu
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | HS212 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 116000 g |
| Bredd: | 260 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 718 mm |
| Förpackningens bredd: | 428 mm |
| Djuppackning: | 720 mm |
| Förpackningshöjd: | 970 mm |
| Paket vikt: | 126 kg |
| Batteri/Batterispänning: | 12 V |
| Certifiering: | CE |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Batterij capaciteit: | 9 Ah |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 40 °C |
| Förvaringsfuktighet: | 0 - 90 procent |
| Antal batterier ingår: | 40 stuk(s) |
| Kompatibilitet: | OLS10000E |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| Batteriteknik: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot swap batteri: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac HS212 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026