Audac TRM124 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac TRM124 (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Audac TRM124 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Installation manualTRMxxx
audac.eu
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | TRM124 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 1110.7 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 60.4 mm |
| Förpackningens vikt: | 18000 g |
| Förpackningens bredd: | 1182 mm |
| Djuppackning: | 272 mm |
| Förpackningshöjd: | 576 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal högtalare: | 11 |
| High Dynamic Range (HDR)-teknologi: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Nattläge: | Ja |
| Stöd för Apple AirPlay 2: | Ja |
| Inbyggda ljudavkodare: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 5.1.2 kanalen |
| Equalizer-läge: | Adaptive, Game Pro, Night, Standard, Surround Sound expansion |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| HDMI in: | 1 |
| Soundbar högtalare RMS effekt: | - W |
| Medföljande subwoofer: | Ja |
| Digitalt ljud optiskt in: | 1 |
| Soundbar vikt: | 5100 g |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Subwoofer anslutning: | Draadloos |
| Subwooferns bredd: | 210 mm |
| Höjd på subwoofern: | 403 mm |
| Subwooferns djup: | 403 mm |
| Vikt subwoofer: | 9800 g |
| Soundbar energiförbrukning: | 39 W |
| Subwooferns strömförbrukning: | 28 W |
| Inbyggd Chromecast: | Ja |
| Spotify Connect: | Ja |
| Väggmonteringssats: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Q-symfoni: | Ja |
| SpaceFit Sound-funktion: | Ja |
| Samsung Technologies (AV/TV): | Active Voice Amplifier |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac TRM124 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026