Audio-Technica ATH-M50xBT Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar ATH-M50xBT
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-M50xBT (18 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-M50xBT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

ATH-M50xBT
Gebruikershandleiding
Draadloze hoofdtelefoon
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ATH-M50xBT |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 310 g |
| Laddningstid: | 7 h |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Rekommenderad användning: | Musik |
| Impedans: | 38 Ω |
| Mikrofontyp: | Ej tillgänglig |
| Hopfällbar: | Ja |
| Laddningskälla: | USB |
| Akustiskt system: | Stängd |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 40 h |
| Drivenhet: | 45 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| 2,5 mm kontakt: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), USB |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| laddningsbart batteri: | Ja |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Bluetooth: | Ja |
| Fodral: | Ja |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 15 - 28000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 99 dB |
| Talspole typ: | CCAW |
| 6,35 mm kontakt: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-M50xBT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025