Audio-Technica ATH-S200BT Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar ATH-S200BT
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-S200BT (15 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-S200BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

User Manual
Wireless Headphones
ATH-S200BT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ATH-S200BT |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 190 g |
| Höjd: | 395 mm |
| Förpackningens bredd: | 395 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Bluetooth-version: | 4.1 |
| Volymkontroll: | Knapp |
| Rekommenderad användning: | Musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| USB-anslutning: | Ja |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 15000 hz |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 40 h |
| Kabellängd: | 0.3 m |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 229 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 430 g |
| Bärstil: | Huvudband |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -40 dB |
| Antal: | 1 |
| Hörlurarnas frekvens: | 5 - 32000 hz |
| Batteriladdningstid (laddningsfodral): | 3 h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-S200BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025