Audio-Technica ATH-ANC700BT Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar ATH-ANC700BT
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-ANC700BT (19 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-ANC700BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

ATH-ANC700BT
User Manual
Wireless Noise-Cancelling Headphones
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ATH-ANC700BT |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 250 g |
| Maximal ineffekt: | 1000 mW |
| Laddningstid: | 5 h |
| Bluetooth-version: | 4.1 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Volymkontroll: | Röra |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 150 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| USB-anslutning: | Ja |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 4000 hz |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Ingångsspänning (hörlurar): | 3.7 V |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
| IR-anslutning: | Ja |
| Uppspelningstid: | 25 h |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | 44 dB |
| Antal: | 1 |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 5 - 40000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 98 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Knappar: | Uppspelning/Paus |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-ANC700BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025