Audio-Technica QuietPoint ATH-ANC9 Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar QuietPoint ATH-ANC9
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica QuietPoint ATH-ANC9 (40 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica QuietPoint ATH-ANC9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

ATH-ANC9 QuietPoint®
Instruction Manual
ATH-ANC9QuietPoint®
Noise-Cancelling Headphones
Manuel d’utilisation
Casque à réduction de bruit
ATH-ANC9QuietPoint®
Manual de instrucciones
Auriculares con cancelación de ruido
ATH-ANC9 QuietPoint®
Manuale d’uso
Cuffie ATH-ANC9QuietPoint®
con riduzione del rumore
Bedienungsanleitung
ATH-ANC9QuietPoint®
Noise-Cancelling Headphones
QuietPoint
®
L
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | QuietPoint ATH-ANC9 |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 220 g |
| Rekommenderad användning: | Musik |
| Impedans: | 100 Ω |
| Mikrofontyp: | Ej tillgänglig |
| Löstagbar kabel: | Ja |
| Batterityp: | AAA |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
| Uppspelningstid: | 30 h |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 1.2 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Fodral: | Ja |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 10 - 25000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 100 dB |
| Ljudadaptrar ingår: | 6,3 mm |
| Flygplansuttag: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica QuietPoint ATH-ANC9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025