Audio-Technica ATH-M50xBT2 Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar ATH-M50xBT2
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-M50xBT2 (31 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-M50xBT2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

ATH-M50xBT2
Wireless Headphones
User Manual
English
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ATH-M50xBT2 |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 307 g |
| Laddare: | Ja |
| Laddningstid: | 3.5 h |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Rekommenderad användning: | Musik |
| Impedans: | 38 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Mikrofonfrekvens: | 85 - 15000 hz |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 50 h |
| Drivenhet: | 45 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| väska: | Ja |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Kabel inkluderad: | USB typ A till USB typ C |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | 38 dB |
| Typ av örondel: | Supraaural |
| Hörlurarkänslighet: | 99 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Knappar: | Tyst läge |
| Frekvensgång (musikläge): | 15 - 28000 hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-M50xBT2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025