Audio-Technica ATH-M50xSTS Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar ATH-M50xSTS
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-M50xSTS (13 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-M50xSTS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

ATH-M50xSTS
StreamingHeadset
UserManual
English
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ATH-M50xSTS |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 330 g |
| Maximal ineffekt: | 1600 mW |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 38 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| Hopfällbar: | Ja |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 20000 hz |
| Drivenhet: | 45 mm |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofondämpning: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -44.5 dB |
| Antal: | 1 |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 15 - 28000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 99 dB |
| Mikrofon, riktning: | Riktad |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-M50xSTS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025