Audio-Technica ATH-SR50BT Bruksanvisning
Audio-Technica Hörlurar ATH-SR50BT
Läs gratis den bruksanvisning för Audio-Technica ATH-SR50BT (22 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Audio-Technica ATH-SR50BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

ATH-SR50BT
Gebruikershandleiding
Draadloze hoofdtelefoon
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio-Technica |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ATH-SR50BT |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 262 g |
| Höjd: | 252 mm |
| Förpackningens bredd: | 252 mm |
| Laddningstid: | 5.5 h |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Frekvensband: | 2.402 - 2.48 GHz |
| Volymkontroll: | Röra |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 47 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| USB-anslutning: | Ja |
| USB-kontakt: | Micro-USB |
| Akustiskt system: | Stängd |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 4000 hz |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
| Uppspelningstid: | 28 h |
| Drivenhet: | 45 mm |
| Kabellängd: | 0.3 m |
| Produktens färg: | Grå |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 225 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 700 g |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Nej |
| Temperatur vid drift: | 5 - 40 ° C |
| Headset-typ: | Binaural |
| 2,5 mm kontakt: | Nej |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| laddningsbart batteri: | Ja |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Bluetooth: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -44 dB |
| Fodral: | Ja |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 5 - 40000 hz |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Driver-typ: | Dynamisk |
| Brusreducerande: | Ja |
| Längd på USB-kabel: | 0.3 m |
| 6,35 mm kontakt: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audio-Technica ATH-SR50BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Audio-Technica Manualer
28 Mars 2025
27 Februari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
7 December 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025