Audizio ANC110 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Audizio ANC110 (16 sidor) i kategorin Hörlurar. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
440
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | ANC110 |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 300 g |
| Bredd: | 150 mm |
| Djup: | 205 mm |
| Höjd: | 76 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Laddningstid: | 2 h |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Volymkontroll: | Knapp |
| Rekommenderad användning: | Musik/vardag |
| Mikrofontyp: | Ej tillgänglig |
| USB-anslutning: | Ja |
| Hopfällbar: | Ja |
| Laddningskälla: | USB |
| USB-kontakt: | Micro-USB |
| Löstagbar kabel: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Justerbar volym: | Ja |
| Justerbart pannband: | Ja |
| Uppspelningstid: | 8 h |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 1.5 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | CE |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Knappar: | Multi-key, Play/pause, Volume +, Volume - |
| Öronkuddar: | Ja |
| Typ av kontrollenhet: | On-ear control unit |
| Brusreducerande: | Ja |
| Typ av ljudreducering: | Aktiv |
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025