Audizio Arles Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Audizio Arles (40 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
471
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | Arles |
| Vikt: | 2300 g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 190 mm |
| Höjd: | 105 mm |
| Ljudformat som stöds: | MP3 |
| Frekvensband: | DAB+, FM |
| Larmfunktion: | Ja |
| Modell: | Hemmaljud mikrosystem |
| Impedans: | 6 Ω |
| Uppspelningsformat: | CD, CD-R, CD-RW |
| Optisk skivspelare: | Ja |
| Spänning: | 100-240 V |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| CD-växlare: | Ja |
| hi-fi: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Skärmtyp: | LCD |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 50 W |
| Ingångsfrekvens: | 50-60 hz |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Strömkälla: | AC |
| USB-port: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Bakre högtalare, bredd: | 130 mm |
| Bakre högtalare, djup: | 123 mm |
| Bakre högtalare, höjd: | 172 mm |
| Främre högtalare, bredd: | 130 mm |
| Främrehögtalare, höjd: | 172 mm |
| Främrehögtalare, djup: | 123 mm |
hi-fi system Audizio Manualer
11 Oktober 2025
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026