Audizio Reims Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Audizio Reims (24 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
4.1 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
1.478
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | Reims |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1400 g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 490 mm |
| Höjd: | 70 mm |
| Frekvensband: | FM |
| Volymkontroll: | Knappar |
| Typ av tuner: | Analog |
| Klockfunktion: | Ja |
| Uppspelningsformat: | CD |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 40 W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Optisk enhetstyp: | Spelare |
| Vilolägestimer: | Ja |
| USB direct playback: | Ja |
hi-fi system Audizio Manualer
11 Oktober 2025
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026