Audizio Bari Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audizio Bari (64 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 51 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Audizio Bari eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

Ref. nr.: 102.231 / 102.232 / 102.234
INSTRUCTION MANUAL
GEBRUIKSAANWIJZING
BEDIENUNGSANLEITUNG
MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUEL D'INSTRUCTIONS
V1.2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Bari |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1800 g |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 145.5 mm |
| Skärm diagonal: | 2.8 " |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvensband: | DAB+, FM |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Typ av tuner: | Digital |
| Väckarklocka: | Ja |
| Dimbar: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Wood colour |
| Snooze funktion: | Ja |
| Skärmtyp: | TFT |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Uteffekt (RMS): | 50 W |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Equalizer: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Färgsättning: | Monokromatiskt |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antalet förinställda stationer: | 250 |
| Typ av radio: | Internet |
| Internetradio tjänster som stöds: | Spotify |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audizio Bari ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio Audizio Manualer
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026