Audizio Prato Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audizio Prato (64 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 51 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Audizio Prato eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

Ref. nr.: 102.215; 102.216; 102.217
INSTRUCTION MANUAL
GEBRUIKSAANWIJZING
BEDIENUNGSANLEITUNG
MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUEL D'INSTRUCTIONS
INSTRUKCJA OBSŁUGI
NÁVOD K POUŽITÍ
V1.5
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Prato |
| Vikt: | 3300 g |
| Bredd: | 207 mm |
| Djup: | 370 mm |
| Höjd: | 135 mm |
| Wi-Fi: | Nej |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Modell: | Hemmaljud mikrosystem |
| Impedans: | 4 Ω |
| Optisk skivspelare: | Ja |
| Apple dockning: | Nej |
| Spänning: | 100/240 V |
| Bakgrundsbelyst skärm: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Uteffekt (RMS): | 60 W |
| Ingångsfrekvens: | 50/60 hz |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömkälla: | AC |
| USB-port: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Blå |
| Antal talare: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audizio Prato ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio Audizio Manualer
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026