Audizio Frisco Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audizio Frisco (36 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Audizio Frisco eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

Ref. nr.: 102.200
INSTRUCTION MANUAL
GEBRUIKSAANWIJZING
BEDIENUNGSANLEITUNG
MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUEL D'INSTRUCTIONS
INSTRUKCJA OBSŁUGI
NÁVOD K POUŽITÍ
V1.3
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Frisco |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 2450 g |
| Bredd: | 318 mm |
| Djup: | 280 mm |
| Höjd: | 235 mm |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Frekvensband: | DAB+, FM |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Modell: | Remdriven skivtallrik |
| Inbyggd radio: | Ja |
| Produktens färg: | Brun |
| Antal USB-portar: | 1 |
| Skärmtyp: | LCD |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| AC-adapter, nätspänning: | 5 V |
| Antal: | 1 |
| Aux-In: | Ja |
| AC-adapter, inspänning: | 100-240 V |
| AC-adapter, frekvens: | 50-60 hz |
| Nominella hastigheter: | 33 1/3, 45, 78 RPM |
| Funktion: | Manuell |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audizio Frisco ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio Audizio Manualer
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026