Audizio RP320 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Audizio RP320 (24 sidor) i kategorin Skivspelare. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
4.4 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
1.776
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Skivspelare |
| Modell: | RP320 |
| Vikt: | 3800 g |
| Bredd: | 395 mm |
| Djup: | 365 mm |
| Höjd: | 140 mm |
| Modell: | Remdriven skivtallrik |
| USB-anslutning: | USB Typ B |
| Justerbar motvikt: | Ja |
| Pitch kontroll: | Ja |
| Produktens färg: | Gjuten aluminium |
| Antal USB-portar: | 1 |
| Material, hölje: | Gjuten aluminium |
| Antal ljudutgångar vänster/höger: | 1 |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Aux-In: | Ja |
| AC-adapter, inspänning: | 100 - 240 V |
| AC-adapter, frekvens: | 50/60 hz |
| Nominella hastigheter: | 33 1/3, 45, 78 RPM |
| Autostopp: | Ja |
Skivspelare Audizio Manualer
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
1 Januari 2025
Skivspelare Manualer
Nyaste Skivspelare Manualer
29 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
20 Mars 2026
17 Mars 2026