Audizio Venice Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Audizio Venice (68 sidor) i kategorin Radio. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
68
Nedladdningar
1.786
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Venice |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 890 g |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 186 mm |
| Höjd: | 115 mm |
| Batterikapacitet: | 2000 mAh |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 1 |
| Skärmtyp: | TFT |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Uteffekt (RMS): | 30 W |
| Strömkälla: | Batteri |
| Typ av radio: | Internet |
Radio Audizio Manualer
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026