Black Decker av 1210 dustbuster car vac Bruksanvisning
Black Decker dammsugare av 1210 dustbuster car vac
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker av 1210 dustbuster car vac (60 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker av 1210 dustbuster car vac eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

1
www.blackanddecker.eu
English 4
Deutsch 8
Français 12
Italiano 16
Nederlands 20
Español 24
Português 28
Svenska 32
Norsk 36
Dansk 40
Suomi 44
Ελληνικά 48
Türkçe 53
4
1
2
3
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | av 1210 dustbuster car vac |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 4500 g |
| Strömförsörjning: | 100 - 240V; 47 - 63Hz |
| Processorfrekvens: | 1 GHz |
| Inkluderar operativsystem: | Windows Embedded CE 6.0 |
| Maximal upplösning: | 2048 x 1536 Pixels |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | CF |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 6 |
| Certifiering: | RoHS, CRoHS, WEEE, UL, cUL, CCC |
| Internminne: | 0.5 GB |
| Uppfyller branschstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 80 °C |
| Maximalt internminne: | 1 GB |
| Total lagringskapacitet: | 1 GB |
| Inbyggd grafikadapter: | Ja |
| Nätverksfunktioner: | Fast Ethernet |
| Minnesplatser: | 1x SO-DIMM |
| Drifttemperaturens omfång: | 14 - 140 °F |
| Inkluderar monitor: | Nee |
| Bussprocessor på framsidan: | 400 MHz |
| Protokoll som stöds: | HTTP, CHAP, PAP, SSL, DHCP, SNTP, SMTP, Telnet, FTP, PPP |
| Mått (B x D x H): | 440 x 253 x 45 mm |
| PS/2-port(ar): | 1 |
| Seriell port(ar): | 12 |
| Strömförbrukning (typiskt): | 26 W |
| Drifttemperatur (TT): | -10 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 95 procent |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker av 1210 dustbuster car vac ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026