Black Decker BHFEV182CP Bruksanvisning
Black Decker dammsugare BHFEV182CP
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BHFEV182CP (76 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BHFEV182CP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

www.blackanddecker.eu
BHFEV182B
BHFEV182C
BHFEV182CP
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | BHFEV182CP |
| Vikt: | 3100 g |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Teleskoprör: | Nej |
| Laddningstid: | 5 h |
| Batterikapacitet: | 2 Ah |
| Drifttid: | 58 min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Violett |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Vakuumborstar ingår: | Rengöringsborste |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Material, hölje: | Stål |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Max. ineffekt: | 36 W |
| Indikator för låg batterinivå: | Ja |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Sugstyrka: | 40 |
| Typ av ytor: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Smutskapacitet, torr: | 0.65 l |
| Dammsugarrörsmontering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BHFEV182CP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026