Black Decker BXMY700E Bruksanvisning
Black Decker mikrovågsugn BXMY700E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXMY700E (68 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXMY700E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXMY700E BXMZ700E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | BXMY700E |
| Produkttyp: | Enbart mikrovågsugn |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Grill: | Nej |
| Konvektionsmatlagning: | Nej |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Antal spänningsnivåer: | 6 |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Tallriksstorlek: | 245 mm |
| Ansluten effekt: | 700 W |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| 99-minuterstimer: | 30 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXMY700E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026