Black Decker BXMZ701E Bruksanvisning
Black Decker mikrovågsugn BXMZ701E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXMZ701E (76 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXMZ701E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXMZ701E
10
10
1
1
Min
Sec
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | BXMZ701E |
| Produkttyp: | Grillmikrovågsugn |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Grill: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Nej |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 9 |
| Klockfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knopp |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Dörr färg: | Black, White |
| Barnsäkert: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Tallriksstorlek: | 245 mm |
| Ansluten effekt: | 700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Automatisk kokfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 2 |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Borttagbar grill: | Ja |
| Skivtallrikens material: | Glas |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXMZ701E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026