Black Decker BXSH1500E Bruksanvisning
Black Decker element BXSH1500E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXSH1500E (68 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXSH1500E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXSH1500E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXSH1500E |
| Höjd: | 210 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Placeringsalternativ: | Bord |
| Produktens färg: | Svart |
| Värmeeffekt: | 1500 W |
| Lämplig för rumarea upp till: | 15 m² |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXSH1500E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026