Black Decker BXWSH2000E Bruksanvisning
Black Decker element BXWSH2000E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXWSH2000E (84 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXWSH2000E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXWSH2000E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXWSH2000E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Höjd: | 185 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Temperatur (min): | 10 ° C |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 49 ° C |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Vägg |
| Typ av värmeelement: | Keramiska |
| Värmeeffekt (min): | 1000 W |
| Typ av termostatstyrning: | Mekanisk |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Lämplig för badrum: | Ja |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| Värmeeffekt: | 2000 W |
| Lämplig för rumarea upp till: | 20 m² |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXWSH2000E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026