Black Decker BXSH2000E Bruksanvisning
Black Decker element BXSH2000E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXSH2000E (68 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXSH2000E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXSH2000E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXSH2000E |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Värmeeffekt (min): | 1000 W |
| Produktens färg: | Black, White |
| Effekt: | 2000 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Värmeeffekt: | 2000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXSH2000E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026