Black Decker BXSH2002E Bruksanvisning
Black Decker element BXSH2002E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXSH2002E (72 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXSH2002E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXSH2002E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXSH2002E |
| Höjd: | 470 mm |
| Handtag: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Lämplig för: | inomhus |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Nej |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Typ av värmeelement: | Keramiska |
| Sommarventilation: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 2000 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till: | 20 m² |
| Styrhjul: | Nej |
| Anti-dammfilter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXSH2002E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026