Black Decker GLC1823L20 Bruksanvisning
Black Decker Grastrimmer GLC1823L20
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker GLC1823L20 (96 sidor) i kategorin Grastrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Black Decker GLC1823L20 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

www.blackanddecker.eu
GLC1423L
GLC1823L
GLC1823L20
GLC1825L
GLC1825L20
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | GLC1823L20 |
| Vikt: | 2400 g |
| Laddningstid: | 4 h |
| Rotationshastighet: | 7400 RPM |
| Produktens färg: | Black, Orange, Silver |
| Sladdlös: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Skärdiameter (max): | - mm |
| Lindiameter: | 1.5 mm |
| Ledningslängd levereras: | 10 m |
| Sekundär handtag: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker GLC1823L20 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026