Black Decker GTC18452PCB Bruksanvisning
Black Decker Grastrimmer GTC18452PCB
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker GTC18452PCB (96 sidor) i kategorin Grastrimmer. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker GTC18452PCB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

www.blackanddecker.eu
1
32465
7
GTC18452PC
GTC18502PC
GTC18504PC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | GTC18452PCB |
| Vikt: | 2240 g |
| Laddningstid: | 5 h |
| Modell: | Röjsåg |
| Rotationshastighet: | 1300 RPM |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Black, Orange |
| Sladdlös: | Ja |
| Effekt: | - W |
| AC-inspänning: | 18 V |
| Batteriladdare ingår: | Nej |
| Batteri ingår: | Nej |
| Strömkälla: | Batteri |
| Skärdiameter (max): | 450 mm |
| Typ av skaft: | D-format handtag |
| Typ av huvud: | Blad och nylonlina |
| Sekundär handtag: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker GTC18452PCB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026