Black Decker KS1600LK Bruksanvisning
Black Decker såg KS1600LK
Sida 1/108
www.blackanddecker.eu
KS1400L
KS1401L
23
Betygsätt denna manual
4.6/5 (8 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Black Decker
Kategori: såg
Modell: KS1600LK
Tomgångsvarvtal (max): 5000 RPM
Kabellängd: 3 m
AC-inspänning: 230 V
Strömkälla: AC
Ineffekt: 1600 W
klingdiameter: 190 mm
Skärdjup (45 º): 65 mm
Bladborr: 16 mm