Black Decker KS1600LK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
12.4 MB
Antal sidor
108
Nedladdningar
1.110
Betygsätt denna manual
4.6/5 (8 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Black Decker
Kategori: såg
Modell: KS1600LK
Tomgångsvarvtal (max): 5000 RPM
Kabellängd: 3 m
AC-inspänning: 230 V
Strömkälla: AC
Ineffekt: 1600 W
klingdiameter: 190 mm
Skärdjup (45 º): 65 mm
Bladborr: 16 mm