Black Decker PI100LA Bruksanvisning
Black Decker ej kategoriserat PI100LA
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker PI100LA (14 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker PI100LA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Conversor Eléctrico
Power Inverter
MANUAL DE INSTRUCCIONES
INSTRUCTION MANUAL
Cat. N° PI100LA
ADVERTENCIA: LEASE ESTE INSTRUCTIVO ANTES DE USAR EL PRODUCTO.
WARNING: READ INSTRUCTION MANUAL BEFORE USING PRODUCT.
Español 3
English 9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | PI100LA |
| Vikt: | 142 g |
| Uteffekt: | 100 W |
| Kapacitet: | 200 W |
| Spänning: | 13.8 V |
| Effektivitet: | 85 % |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Antal USB-portar: | 1 |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ingångsfrekvens: | - hz |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Utgångsspänning: | 220 - 120 V |
| DC-utgång volt: | +5V |
| Nätaggregatstyp: | Automatisk |
| Ändamål: | Universal |
| Utfrekvens: | 50/60 hz |
| Utspänning USB: | 5 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker PI100LA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Black Decker Manualer
1 April 2026
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026