Black Decker STC1820 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Black Decker STC1820 (112 sidor) i kategorin Grastrimmer. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
13.1 MB
Antal sidor
112
Nedladdningar
1.778
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | Grastrimmer |
| Modell: | STC1820 |
| Vikt: | 2600 g |
| Laddningstid: | 5 h |
| Rotationshastighet: | 7400 RPM |
| Batterityp: | Li-Ion |
| Produktens färg: | Röd |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Skärdiameter (max): | - mm |
| Lindiameter: | 1.6 mm |
Grastrimmer Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
Grastrimmer Manualer
Nyaste Grastrimmer Manualer
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026