Black Decker VM2020P Bruksanvisning
Black Decker dammsugare VM2020P
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker VM2020P (60 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker VM2020P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

www.blackanddecker.eu
10
11
12
13
VM2020
VM2020P
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VM2020P |
| Vikt: | 7200 g |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Vakuum: | 22 kPa |
| Teleskoprör: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| Luftflöde: | 38 l/s |
| Produktens färg: | Röd |
| Arbetsradie: | 0.7 m |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Max. ineffekt: | 2000 W |
| Rörtyp: | Teleskopisk |
| Sugstyrka: | 320 |
| Automatisk sladdvinda: | Ja |
| Antal filtreringssteg: | 4 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker VM2020P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026