Black Decker CUA625BHP Bruksanvisning
Black Decker dammsugare CUA625BHP
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker CUA625BHP (72 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Black Decker CUA625BHP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

www.blackanddecker.eu
CUA625BH
CUA625BHP
CUA625BHA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | CUA625BHP |
| Produkttyp: | Upprättstående dammsugare |
| Vikt: | 3800 g |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Laddningstid: | 6 h |
| Batterikapacitet: | 2.5 Ah |
| Drifttid: | 60 min |
| Indikator för full dammbehållare: | Nej |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| Maximalt luftflöde: | 1150 l/min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Laddningsenhet: | Ja |
| Produktens färg: | Purple, Titanium |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Batterispänning: | 21.6 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Max. ineffekt: | 54 W |
| Indikator för låg batterinivå: | Ja |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Damm kapacitet: | 1 l |
| Sugstyrka: | 59 |
| Typ av ytor: | Carpet, Upholstery |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker CUA625BHP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026