Black Decker NVC220WC Bruksanvisning
Black Decker dammsugare NVC220WC
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker NVC220WC (5 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Black Decker NVC220WC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/5

www.blackanddecker.co.uk
NVC115JL
NVC115W
NVC115WA
NVC215W
NVC215WA
NVC220WC
WDC115WA
WDC215WA
1
4a
4
5
6
23
7
8
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | NVC220WC |
| Vikt: | 690 g |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Laddningstid: | 10 h |
| Batterikapacitet: | 2 Ah |
| Drifttid: | 12 min |
| Luftflöde: | 866 l/min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Laddningsenhet: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Vakuumborstar ingår: | Rengöringsborste |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| Batterispänning: | 7.2 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Max. ineffekt: | 14.4 W |
| Indikator för låg batterinivå: | Ja |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Fog munstycke: | Ja |
| Smutskapacitet, torr: | 0.385 l |
| Dammsugarrörsmontering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker NVC220WC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026