Black Decker BHFEV36B2D Bruksanvisning
Black Decker dammsugare BHFEV36B2D
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BHFEV36B2D (70 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BHFEV36B2D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/70

www.blackanddecker.eu
BHFEV36B2D
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | BHFEV36B2D |
| Vikt: | 3500 g |
| Teleskoprör: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Laddningstid: | 2 h |
| Batterikapacitet: | 2.5 Ah |
| Drifttid: | 95 min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Laddningsenhet: | Ja |
| Produktens färg: | Gold, Titanium |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Vakuumborstar ingår: | Funktionell borste |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 36 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Max. ineffekt: | 50 W |
| Smutssepareringsmetod: | Multicyklonisk |
| Fog munstycke: | Ja |
| Typ av ytor: | Carpet, Hard floor, Upholstery |
| Smutskapacitet, torr: | 0.75 l |
| Dammsugarrörsmontering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BHFEV36B2D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026