Black Decker VN2010 Bruksanvisning
Black Decker dammsugare VN2010
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker VN2010 (16 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Black Decker VN2010 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

UK
Ireland
Australia
New Zealand
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VN2010 |
| Vikt: | 9600 g |
| Sladdlängd: | 7 m |
| Teleskoprör: | Ja |
| Produktens färg: | Beige |
| Rengöringstyp: | Torr |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Ljudnivå Lc IEC: | 76 dB |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Sugstyrka: | 300 |
| Antal filtreringssteg: | 4 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker VN2010 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026