Black Decker WBV1405P Bruksanvisning
Black Decker dammsugare WBV1405P
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker WBV1405P (24 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Black Decker WBV1405P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

WBV1450
WBV1405P
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | WBV1405P |
| Vikt: | 7200 g |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Trummdammsugare |
| Produktens färg: | Black, Red, Silver |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| AC-inspänning: | 230 V |
| På / av-knapp: | Ja |
| Max. ineffekt: | 1400 W |
| Ändringsbar styrka: | Ja |
| Parkerings-/förvaringshjälp: | Ja |
| Flexibel hylsa: | Ja |
| Högtalarbredd med stativ: | 20 l |
| Vikt med stativ: | 20 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker WBV1405P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Black Decker Manualer
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026